Home Realitní rádce Byty v oblasti Žižkova pomalu mizí. Proč urychlit rozhodování o jejich koupi?

Byty v oblasti Žižkova pomalu mizí. Proč urychlit rozhodování o jejich koupi?

od Magazín Freebydlení

V Praze začala poslední dobou vznikat celá řada developerských projektů, které si kladou za cíl revitalizovat nevyužívané průmyslové areály či chátrající budovy. K jedněm z těchto projektů patří Byty u parku, díky nimž vznikne v oblasti bývalého nákladového nádraží Žižkov a v okolí Malešické ulice hned 11 moderních bytových domů. V nich se bude nacházet přes 250 volných bytů, do nichž se můžete nastěhovat i vy.

Jsou byty vybaveny?

Nové byty nacházející se na místě Žižkova jsou navrženy renomovaným pražským architektonickým studiem, které v hlavním městě navrhlo několik podobných staveb. Hlavní důraz byl kladen na moderní interiérové vybavení, takže jsou byty vybaveny skleněným sprchovým koutem, porcelánovou toaletou nebo krásnými vchodovými dveřmi. V bytě se pochopitelně nacházejí i interiérové dveře do obývacího pokoje částečně osazené matným sklem. Dveře jsou navíc opatřeny kvalitními nerezovými doplňky a je můžete mít ve třech designových provedeních.

V čem jsou Byty u parku jedinečné?

Nové byty na Praze 3 jsou jedinečné hlavně svou koncepcí. Zkušení a kreativní architekti totiž prakticky všechno podřídili maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality horního Žižkova. Po většinu dne si v interiéru bytu budete užívat přirozeného slunečního světla. Několik kroků od bytových domů se navíc nachází park Židovské pece, který je ideálním místem pro romantické procházky nebo sportovní aktivity.

Byty u parku jako centrum nové čtvrti

Veškeré stavební a architektonické práce staví novou rezidenční oblast do centra revitalizované čtvrti. Místo nepoužívaného nákladového nádraží vznikne zcela samostatná lokalita, která svým obyvatelům nabídne veškerou občanskou vybavenost včetně velkého množství nákupních center, lékařů, divadel a pochopitelně také škol či školek. Tím pádem se rezidence Byty u parku stává lukrativním místem pro život v Praze, kde navíc nebudete obklopeni betonovou džunglí ale krásnými parky.

Pokud se vám zalíbila rezidenční oblast Byty u parku, měli byste o koupi bytu rozhodnout co nejdříve. Ani nové bytové domy nejsou nafukovací a poptávka po moderním a dostupném bydlení je vysoká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.