Home Realitní rádce Klamovka je zelenou oázou klidu ve velkoměstě západoevropského střihu

Klamovka je zelenou oázou klidu ve velkoměstě západoevropského střihu

od Magazín Freebydlení
klamovka

Zakotvit v Praze? To je velmi dobrý nápad, který se může stát pozitivní životní změnou, jíž pocítí všichni členové rodiny. Například Praha 5 a její část Klamovka v sobě nese spoustu zajímavých příležitostí. 

Odpočinek v zeleném prostředí, ale také blízkost občanské vybavenosti v čele se supermarkety a obchodními čtvrtěmi. Investice do nemovitostí je vhodná v každé době, bez ohledu na společenské klima nebo ekonomickou situaci. Proč? Jednoduše, jde o běh na dlouhou trať, který se zhodnotí i vašim dětem. Ocení startovací byt, což bude významný vklad do jejich vlastního života.

Odpočinek po pracovní námaze je zaručen

Chcete žít v místě, kde se dá báječně odpočívat? Vilapark Klamovka je zelenou radostí a odpovědí na každodenní chmury. Je tomu tak už od chvíle, kdy jej založili Clam-Gallasové, šlechtický rod, jenž byl s Prahou spjat po dlouhé generace. Od poloviny osmnáctého století tedy tato pražská část jen kvete. 

Teď už jen zbývá zodpovědět otázku, zda byste tu chtěli strávit svá nejlepší léta. Zvolit si lze z různých dispozic, nabízejí se malometrážní byty 1+kk, ale nabízí se i třípokojový byt. Přízemní bytové jednotky pak zdobí předzahrádka, kde můžete pěstovat další okrasnou flóru a samozřejmostí jsou i prostorné balkony. 

klamovka

Anglický park je doslova jen pár kroků od nemovitosti a každodenním procházkám vůbec nic nebrání. Je pravda, že investování do koupě bytu se v další generaci patřičně zhodnotí. Správný čas je tedy právě teď!

Nákupy nebo zábava, vše je po ruce

Můžete žít už brzy tam, kde se neustále něco děje a kde jednoduše nezažijete nikdy nudu. Více informací získáte na webu projektu. Obchody, restaurace, ale také lékárny a veškeré klíčové zázemí pro děti, to vše přináší Klamovka. Dívat se hned po probuzení do rozkvetlé zeleně, to je sen každého z nás, že? A v tomto případě se může snadno splnit, jen chtít!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.