Home Interiér Nuda a monotónnost musí z domu pryč aneb 3 kroky k útulnějšímu bydlení

Nuda a monotónnost musí z domu pryč aneb 3 kroky k útulnějšímu bydlení

od Magazín Freebydlení
interiér

Nabýváte dojmu, že váš domov není tak útulný, jak se sluší a patří? Připadá vám příliš nudný a fádní? Tak proč monotónnost nevyženete pryč? Stačí otevřít oči a trochu se porozhlédnout – možností je víc než dost! Pořiďte si stylové doplňky, které navodí mnohem útulnější atmosféru. Říká se, že detaily tvoří celek a nám nezbývá, než kvitovat. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů, které by se vám při zútulňování bytu mohly hodit.

1. Bytové textilie

Ať už jde o závěsy, záclony, přehozy na sedací soupravu či jiné bytové textilie, jejich krása spočívá v možnosti okamžité výměny za jiný kus. Jakmile vás omrzí, změní se roční období nebo vám jen padne do oka jiná varianta, za pár minut máte hotovo.

2. Samolepky na zeď

Mezi nejoblíbenější moderní dekorace patří vinylové samolepky na zeď. Pokud lze o některém z doplňků říct, že dokáže jako lusknutím prstu změnit charakter interiéru, pak jsou to právě ony. Aplikace samolepek je velmi snadná a v e-shopech narazíte na neuvěřitelné množství motivů. Určitě najdete takový, který je jako stvořený právě do vašeho interiéru. Nespornou výhodou samolepek je i to, že je můžete průběžně měnit za jiné a tím zajistit, aby vám nezevšedněly. Vylepšit můžete nejen zdi, ale také skříně, ledničku nebo třeba okna. Kreativitě se meze nekladou!

tapety

2. Vinylové tapety

Máte-li trochu větší rozpočet a nespokojíte-li se se samolepkami, sáhněte po vyšším kalibru v podobě luxusně vyhlížejících vinylových tapet. Stačí si vybrat dekor – jemný květinový vzor nebo třeba imitaci cihlového zdiva – a místnost rázem ožije. Aplikace je trochu náročnější než v případě menších samolepek, ale přesto ji hravě zvládnete svépomocí. V moderním interiéru by tapety rozhodně neměly chybět!

3. Kusové koberce a koberečky

Dalším jednoduchým a přesto efektivním způsobem výzdoby jsou koberečky všeho druhu. Vůbec nevadí, že máte plovoucí podlahu nebo jiný typ krytiny. Naopak – vhodně umístěný kobereček (např. pod konferenčním stolem) dokáže hotové divy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.