Home Realitní rádce Pražské Malešice jsou otevřené všem, kdo chtějí začít nový život

Pražské Malešice jsou otevřené všem, kdo chtějí začít nový život

od Magazín Freebydlení
Malešice

Přemýšleli jste někdy o tom, kde se po studiích usadíte? Volba může být celkem jasná, pokud už máte tuto rozvahu vyřešenou. V mnoha případech zvítězí naše hlavní město, které nabídne velice pestrou paletu možností pro pracovní kariéru i volný čas.

Malešický les je místem, kde budete obklopeni zelení, dětské hřiště v Malešickém parku zase potěší mladé rodiny, vše podstatné tedy bude na dosah ruky. A pokud bude nutné cestovat za hranice Prahy, autobusová zastávka je blízko, snadno vás doveze až na zastávku metra a žádné zbytečné zdržení tedy nehrozí. Budoucí potenciál této městské části je tedy vysoký.

Zbývá jen několik posledních možností

Pokud vás zaujal byt k prodeji na Praze 10, je nejvyšší čas se rozhodnout. Skutečně, zbývá totiž jen poslední možnosti, poté bude celý projekt dovršen. Jde o dlouhodobou investici, která se zhodnotí jednou i vašim dětem. Budou mít totiž k dispozici startovací byt, což je neocenitelný vklad do dalších let. Jde o bydlení v duchu moderních standardů, které je útulné a vzdušné, nabídne spoustu prostoru pro mladé rodiny.

Malešice

Malešice jsou místem, kde vám vůbec nic chybět nebude. Najdete tu i zámeček, Jiráskovu vilu a několik secesních domů, projít si můžete ve volných chvílích i naučnou stezku svatého Josefa, která vznikla v roce 2013. Malešický park má více než osm hektarů a za padesát let historie dodal Pražanům spoustu energie.

Ceník je plně k dispozici

Zajímá vás, jaké je cena bytu v Malešicích? Můžete se sami přesvědčit o cenové hladině a spočítat si, jaká by byla právě vaše investice a jak vysoká by byla měsíční splátka hypotéky. Nabízí se i možnost přikoupení praktického garážového stání, které je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi. Mít vlastní osobní vůz k dispozici je totiž někdy doslova až k nezaplacení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.