Home Byt a dům Vylepšete si svou kuchyni pomocí snadných vychytávek

Vylepšete si svou kuchyni pomocí snadných vychytávek

od Magazín Freebydlení
kuchyn

Kuchyně je místem, kde se odehrává značná část rodinného života. Proto potřebujeme, aby byla sestavena efektivně a prakticky a aby skutečně nabízela prostor, ve kterém se nám dobře pracuje i setkává s rodinou. Jak si kuchyň snadno a rychle vylepšit bez velkých zásahů? Pár tipů bychom měli.

Udělejte si více místa

Přemýšlejte kreativně a snažte se využít všechen prostor na maximum. Pokud máte problém, aby se vám do skříněk vešlo vše potřebné, zkuste přidat třeba samolepicí háčky, které vám umožní využít prostor dvířek nebo zvažte možnost otáčivé vnitřní police do rohových skříněk.

Další úložné prostory

Není třeba kupovat nové skřínky. Často je to jen o lepší organizaci. Ve vaší kuchyni je určitě spousta koutů a škvír, kde můžete vytvořit zcela nový úložný prostor. Pomoci k tomu může také kuchyňský drátěný program. Případně můžete zkusit do spodní části kuchyňské linky zabudovat výsuvné šuplíky.

Nože do šuplíku nepatří

Nože uložené v šuplíku se snadno otupí, a navíc tam také zabírají spoustu místa. Je lepší ukládat je do dřevěného stojanu na nože nebo si koupit magnetický pruh, který snadno připevníte na bok skříně nebo na kachličky.

Lepší osvětlení

Je skvělé, pokud má kuchyň dostatek přirozeného světla. Obvykle to tak ale nebývá, především pak v bytech. Máte-li stejný problém, vyřeší jej LED pásky, které můžete namontovat po vrchní skříňky.

Kupte nový stůl

Pokud dokáže kuchyni něco opravdu vylepšit, je to nový jídelní stůl. Je klíčové koupit takový, který bude svými rozměry přesně pasovat. Moderní stolové nohy navíc dnes nabízí širokou variabilitu, takže se dá jídelní stůl pohodlně umístit i do malých prostorů.

Police na koření

Zapomeňte na sáčky s kořením, které máte poházené v šuplíku. Raději si pořiďte kořenky, které můžete mít na magnetických panelech nebo ve speciálních zásuvkách, kde budete mít nad kořením přehled.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.