Home Interiér Výhody a nevýhody rohové sedačky

Výhody a nevýhody rohové sedačky

od Magazín Freebydlení
sedačky

Při výběru nové sedačky je možné vybrat si klasickou dvousedačku nebo trošku větší, ale velmi oblíbené jsou také rohové sedačky do tvaru L nebo sedačky do tvaru U. V čem jsou jejich výhody a nevýhody a které se budou hodit pro vás?

Do menších bytů jako dělané

Rohové sedací soupravy Praha nabízí maximální využití prostoru. Rohová sedačka zabere relativně málo místa, ale přesto poskytne prostor k sezení až 5 lidem. Takové řešení bývá ideální do menších bytů typu 2+kk nebo 3+kk, kde máte obývák spojený s kuchyňským koutem. Můžete rohovou sedačku navíc volně umístit do prostoru, čímž se vytvoří optické oddělení kuchyně od obývacího pokoje. Opět v malých bytech je to skvělé řešení, které vám usnadní i rozvržení interiéru a nemusíte se bát pozvat si i více přátel na návštěvu.

Pro rodinu ideální

Pro rodinu jsou rohové sedačky ideální. Můžete snadno sedět v kruhu blízko u sebe. Navíc mají mnohokrát tyto sedačky v sobě ukryté také rozkládací prostorné dvojlůžko. Na tom může přespat kdokoliv z rodiny, nebo se dá spodek využít jako efektivní úložný prostor, do kterého uložíte třeba povlečení nebo sezónní oblečení. Možností je dnes skutečně spousta a mnoho sedaček dnes nabízí obojí – jak pohodlné spaní, tak i dostatečně velký úložný prostor.

Nevýhodou může být horší manipulace a menší variabilita

Někteří mohou považovat za nevýhodu menší variabilitu. Musíte si totiž vybrat, kam bude rohová část směřovat a pokud byste časem přestavovali obývák, může vás taková sedačka mírně omezovat v plánech. Některé sedačky Praha ale mají také univerzální roh, který se dá měnit dle vašich potřeb. Výměna obvykle vyžaduje trochu více zručnosti a schopnosti sedačku rozebrat a zase správně složit. Myslete také na to, abyste dokázali sedačku snadno přemístit a pronést ji všemi potřebnými místnostmi nebo prostory. Nezřídka se stane, že se kvůli tomuto musí sedačka vracet.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.