Home Interiér Vyberte si vhodnou potahovou látku a výplň pro obnovení vaší sedačky

Vyberte si vhodnou potahovou látku a výplň pro obnovení vaší sedačky

od Magazín Freebydlení
sedačky

Jestliže doma právě řešíte dilema, zda koupit novou sedačku, nebo si ponechat tu stávající, potom vězte, že existuje i něco mezi tím. Kromě toho je tento přístup stále populárnější. Můžete totiž recyklovat starou sedačku, ke které máte nějaký vztah, přičemž z ní uděláte prakticky nový nábytek, který lze následně dokonale sladit s novým interiérem. Druhotným efektem celé takové akce je také skutečnost, že obvykle ušetříte.

Kvalitní potahové látky

Pokud se tedy rozhodnete, že využijete svou starou sedačku ještě jednou a prodloužíte jí tak život, určitě je potřeba vybrat kvalitní potahovou látku. Starý potah totiž už pravděpodobně není podle vašich představ. Potahové látky vybírejte podle odolnosti, ale nezapomeňte samozřejmě také na design. Důležité je, aby se vám podařilo:

  • Sjednotit sedačku a interiér
  • Udělat co nejméně kompromisů

Internetové obchody v současné době nabízejí velké množství látek, které mají různé vlastnosti. Díky tomu si můžete vybrat takovou látku, která bude odpovídat vašim představám. Například pokud máte děti nebo domácí zvířata, dejte si pozor na odolnost potahové látky proti oděru nebo proděravění. Z hlediska celkového vzhledu to záleží čistě na vás, ale pamatujte na to, že byste se měli snažit sedačku co nejvíce sladit s vaším stávajícím interiérem, aby nepůsobila jako pěst na oko, ale jako vkusný doplněk. To je často ta největší výzva, pokud jde o zakomponování starších kusů nábytku do nového interiéru.

Nezapomeňte na kvalitní výplň

Není to samozřejmě pouze o potahové látce, důležité je u staré sedací soupravy vyměnit také výplň sedáků a opěráků. V takovém případě můžete využít například moderní výplňové materiály, kde patří také rouno. Jedná se o pohodlný výplňový materiál, přičemž volba konkrétní varianty je vždy především na vašich preferencích. Zaměřte se i na tloušťku výplně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.