Home Interiér Proč jsou vinylové podlahy tak oblíbené? Slibují krásný vzhled i vysokou odolnost!

Proč jsou vinylové podlahy tak oblíbené? Slibují krásný vzhled i vysokou odolnost!

od Magazín Freebydlení
vinylová podlaha

Pakliže vybíráte novou podlahu do vašeho domova, zpozorněte: vinylové podlahy, které se v poslední době těší stále větší oblibě, vám toho mají opravdu hodně co nabídnout! Za jejich pořízení si sice připlatíte, ale můžete se spolehnout, že se vám finanční investice vrátí i s úroky. Proč se tedy rozhodnout pro vinylovou podlahovou krytinu?

Co jsou zač?

Vinylové podlahy mohou být i v dnešní době pro mnoho lidí neznámou novinkou. Jedná se o podlahovou krytinu nové generace, která rozhodně má něco do sebe – a klidně o ní můžeme tvrdit, že hravě strčí do kapsy ostatní laminátové podlahy! Vinylové podlahy se skládají z několika vrstev a jejich využití je více než pestré.

Od kuchyně po koupelnu

Vinylové podlahy najdou uplatnění v celé domácnosti: hodí se totiž úplně všude, od kuchyně, která patří k nejvytíženějším místnostem v domácnosti až po koupelnu, kde jsou zase vysoké nároky na odolnost vůči vlhku. Využít ji tak můžete v celé domácnosti, výjimkou není ani ložnice nebo dětský pokojíček.

Vydrží hodně

Obrovskou předností vinylových podlah je jejich odolnost. Vinylové podlahy (lidově často přezdívané jednoduše „vinylky“) toho totiž opravdu hodně vydrží. Za zmínku stojí i jejich životnost, která vás určitě mile překvapí. Ačkoli jsou cenově dražší, nad čímž možná v první chvíli zděšeně protočíte panenky, vydrží vám doma několik let, takže se vám investice vrátí. A to i s úroky.

Imitace dřeva, kterou byste od originálu nerozeznali

Třešničkou na dortu této odolné podlahové krytiny je pestrý výběr dekorů, motivů a vzorů. Mezi nejoblíbenější patří především imitace dřeva, která je v případě vinylových podlah natolik zdařilá a věrohodná, že byste jen stěží tipovali, že se jedná pouze o imitaci. Žádané jsou i podlahy v imitaci kamene, které rovněž působí velmi reálně a od originálu jsou pouhým pohledem prakticky nerozeznatelné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.