Home Realitní rádce Proč koupit byt v novostavbě?

Proč koupit byt v novostavbě?

od Magazín Freebydlení
novostavby

Hledáte vlastní bydlení a stále nejste rozhodnuti, zda vám postačí starší byt v paneláku nebo budete trvat na novém bytě v rezidenci? Máte omezený rozpočet a k tomu pocit, že s koupí staršího bytu ušetříte? Přestože kupní cena bude určitě zpočátku nižší, je třeba počítat s nutnou rekonstrukcí, která taky nebude zadarmo. Paradoxně člověk nakonec ve finále obvykle zjistí, že by ho novostavba vyšla levněji.

Moderní minimalismus

Prodej bytů v Praze na Žižkově je sázka na jistotu pro všechny, kteří chtějí lidově řečeno „přijít k hotovému“. Na své nové majitele zde čeká 347 bytů, které jsou vizitkou nejmodernější funkční architektury, jež v sobě nese stopy minimalismu, prostornosti a vzdušnosti.

Komplex pěti budov nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale preferuje členitost a asymetrii. Díky tomu vznikají metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami. Projekt jednoznačně nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Vybírejte online

Vybrat a prohlédnout si byty na Praze 3 lze pomocí online katalogu. Ten nabízí filtraci podle umístění, velikosti, přítomnosti balkonu, terasy, garáže nebo sklepní kóje. Potenciální zájemce ihned vidí lokalizaci své vybrané jednotky vůči sousedům, ví, s čím bude sousedit jeho ložnice, obývák i kuchyně. Může si v klidu vybrat i orientaci oken na světové strany a dosáhne tak eliminace hluku nebo slunečního svitu.

novostavbyonline

Výhodná hypotéka

Projekt bytů na Vackově se těší zvýhodněnému financování pomocí hypoték Hyposervis Consulting. Prostřednictvím hypotéky Hyposervis lze získat nejnižší dosažitelné úrokové sazby, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

V bilanci novostavby kontra bytové rekonstrukce, u níž není nikdy jasné, co bude ještě třeba vyměnit a jaké vícenáklady se objeví, proto jasně vítězí možnost koupě a nastěhování se do funglovky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.