Home Rady a návody Přenechte svůj nepořádek profíkům

Přenechte svůj nepořádek profíkům

od Magazín Freebydlení
úklid bytu

Uklizeno tak, že by se ze země dalo jíst. Již babičky našich babiček tvrdily, že kořínkáčem vykartáčovaná podlaha je základ, protože čistota rovná se půl zdraví. Že je princip udržení čistoty stále stejný, dobře vědí v Úklidových službách David Plecitý.

Kde dnes kořínkáče a lidská síla nestačí, pomohou úklidové stroje. Ty během hodiny zastanou práci, kterou by člověk nezvládl za celý den. Při čištění podlah si poradí se všemi druhy povrchů. Pro strojové mytí podlah se používají špičkové stroje značek Alto, Kärcher a Nilfisk. Pro hloubkové čištění a menší plochy se používají kotoučové stroje. Při silném znečištění se osvědčily speciální kotouče, takzvané pady.

Když jsou podlahy vášní

Pro Úklid Plecitý není problém vyčistit podlahu garáží, hal, výrobních podniků, továren, ale i kanceláří, obchodních center, hotelů, restaurací a luxusních apartmá. Záleží jen na požadavcích klienta. Úklid probíhá dle dohody v kteroukoliv denní hodinu. Ceny se odvíjejí od náročnosti materiálu podlahy a velikosti zakázky.

Automaty s kartáčem pracují od 4 korun za metr čtvereční. Kotoučáky s padem jsou naceněny na částku od 12 Kč/m2, kotoučáky s padem a kartáči, jež mají největší výkonnost, jsou k mání za 20 Kč/m2.

úklid

Kancelář jako ze škatulky

Velmi dobré reference má Úklid Plecitý i co se pravidelného úklidu kanceláří týče. Pravidelný úklid kanceláří spočívá v komplet péči o podlahy, odpadkové koše, protiprachové úpravy, sanitární zařízení a dodávku čistících i hygienických prostředků. Úklidy mohou být prováděny každý den v týdnu podle potřeb, ale stejně tak i o víkendu. Pravidelná spolupráce buduje osobní vztahy, což v praxi znamená, že k vám bude docházet stálý pracovník. Běžný úklid se tak stane naprostou hračkou a nikoho nezaskočí ani mimořádka, jakou je umývání oken nebo úklid po malování.

Cena generálního úklidu začíná od 27 Kč/m2. Přenechte váš nepořádek profesionálům a věnujte se příjemnějším věcem. V dohodnutém termínu bude vše hotovo a můžete si být jisti, že opravdu v kvalitě, že by se dalo ze země jíst. Babičky by prostě zíraly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.