Home Interiér Obývací pokoj podle Feng-Shui je zlatým středem každého interiéru

Obývací pokoj podle Feng-Shui je zlatým středem každého interiéru

od Magazín Freebydlení
feng shui

Uspořádání vlastních prostorů v bytě nebo rodinném domě by mělo být při nastěhování nejdůležitější činností. Do těchto prostorů budete totiž chodit pravidelně, a to i přes to, že jimi za celý den pouze projdete. Pořád se jedná o vaše bydlení, proč jej tedy nemít podle sebe? Obývací pokoj podle Feng Shui vám dodá novou šťávu do života.

Bydlete podle sebe!

Nejhorší, co můžete v životě udělat je poslouchat cizí lidi o tom, jak máte bydlet neboli žít. Zvlášť v momentě, kdy se nastěhujete do nového bytu nebo rodinného domu. Každý se vám v uvozovkách snaží pomoct, ale jde jen o to, jak by chtěli mít interiér zařízený oni. Tím nechceme tvrdit, že si nemáte nechat poradit. Berte to ovšem jako druhou možnost. Spolehnout se plně lze například na Feng Shui, které se stará o pohodlný život v domácnosti.

Obývací pokoj podle Feng Shui

Proč se věnujeme právě obývacímu pokoji? Jedná se o místnost, ve které s největší pravděpodobností trávíte nejvíce času jako rodina. V případě bytu s dispozicí 2+kk nebo 2+1 slouží tato místnost zároveň jako ložnice. To je jeden z důvodů, proč by obývací pokoj měl být podle Feng Shui. Způsobů, jak toho docílit je mnoho. Správně zařízený obývací pokoj vám dodá rodinnou pohodu s kapkou nové energie a šťávy. Jste připraveni změnit svou domácnost?

Nádech Feng Shui

Začněme u sedací soupravy, která by měla být umístěna tak, aby při sezení členové domácnosti viděli na dveře. Věřte nám, že je tento bod velmi důležitý. Jde o bezpečnost, při které se neustále díváte na jeden z možných východů. Soustřeďte se zároveň na prostor v místnosti. Žádný nábytek, a to včetně sedací soupravy by neměl být položen tak, aby zavázel při chůzi z místnosti do místnosti. Prostor je u Feng Shui mezi prvními místy. To stejné platí o stolu. Ten umístěte blíže k sedací soupravě pro větší prostor v případě, že si budou vaše děti hrát.

Detaily doladíte pomocí barvy

Obývací pokoj podle Feng Shui je téměř hotový. Dolaďte však detaily pomocí barev. Volte mezi žlutou nebo oranžovou. Jde o barvy, které se běžně v této metodě využívají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.