Home Stavba Obklady stěn můžete vyřešit jednoduše a efektivně. Znáte obkladové panely a desky?

Obklady stěn můžete vyřešit jednoduše a efektivně. Znáte obkladové panely a desky?

od Magazín Freebydlení
Obklady

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci a chcete mít v interiéru vše řešeno pokud možno prostřednictvím moderních materiálů, určitě stojí za to zaměřit se také na obklady. Pomocí obkladů lze řešit v interiéru celá řada míst, ale klasický keramický obklad má poměrně náročnou pokládku a pokud nepatříte k nejšikovnějším, samozřejmě si musíte vždy nasmlouvat a zaplatit obkladače, který to za vás udělá. Nebo si můžete obklady maximálně zjednodušit, a to díky novým efektivním systémům, které navíc přinášejí celou řadu výhod i z hlediska svých vlastností.

Rychlá a jednoduchá instalace obkladových panelů

V případě obkladových panelů lze za velkou výhodu považovat skutečnost, že je zvládnete instalovat také sami. Pokud tedy chcete ušetřit, tak toto je rozhodně cesta. Pokládají se opravdu jednoduše a nevyžaduje to žádnou speciální zručnost. Pokud si vyberete obkladové panely, můžete velmi rychle zapravit zdi, protože jednotlivé díly jsou poměrně velkých rozměrů. Práce tak jde mnohem rychleji od ruky. Oproti keramickým obkladům navíc mají celou řadu výhod, jako je:

  • Snadná údržba
  • Nízká hmotnost

Díky nízké možnosti se s nimi velmi dobře manipuluje už při samotné instalaci. Oproti klasickým keramickým obkladům se také mnohem snadněji udržují. Samozřejmostí je voděodolnost, a tak je můžete použít pochopitelně také v koupelnách. Rozhodně vás potěší také bohatý výběr zajímavých dekorů, kde lze nalézt třeba imitaci cihel, nejrůznějších stěrek nebo různé vzory s trojrozměrným efektem.

Využijte také obkladové desky

Obklady zdí lze řešit také dalším ze způsobů, a sice obkladovými deskami. Její velkou výhodou je vysoká univerzálnost, a tak je použijete prakticky kdekoliv, od kuchyně, přes koupelnu, až po obývací pokoj. Pokud se rozhodnete koupit obkladové desky, můžete s jejich pomocí nahradit jakékoliv materiály, mezi které patří třeba rovněž keramické dlaždice, ale také sádrokarton, tapety nebo MDF desky. Lze z nich vytvořit také předsazená stěna, a to při instalaci na kovové profily.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.