Home Byt a dům Nové podlahy? Nejlepším řešením do celého bytu je vinyl

Nové podlahy? Nejlepším řešením do celého bytu je vinyl

od Magazín Freebydlení
podlahy

Chystáte se měnit podlahy v bytě nebo domě? Vyplatí se udělat si pečlivý průzkum, než některou z variant zvolíte. Obecně lze ale říct, že většinu požadavků běžné rodiny velmi dobře splňují vinylové podlahy, které vynikají v mnoha ohledech a jsou široce dostupné.

Velkou popularity si vinylové podlahy získaly zejména díky tomu, že skvěle imitují jak dřevo, tak i kámen nebo dlažbu. Přitom je jejich cena výrazně nižší než cena uvedených materiálů. Díky svým vlastnostem se hodí jak do obytných prostor, tak i do velmi namáhaných komerčních objektů.

Výhody vinylových podlah

Mezi jeden z největších benefitů lze rozhodně zařadit atraktivní a elegantní design. Nabídka vinylových podlah je skutečně široká a vybírat můžete z množství dekorů dle vaší libosti i vkusu. Je možné mít podlahu v imitaci všech možných druhů dřeva, ale třeba i velmi věrnou imitaci kamene nebo dlažby. Platí, že světlý dekor dokáže místnost opticky velmi rozšířit a dodat jí vzdušnost. Moderní jsou ale i tmavé dekory, které působí velmi luxusně a hodí se tam, kde více vyniknou teplé tóny barev.

Jak se vinyl instaluje?

Vinyl se lepí celoplošně. Díky tomu může nabídnout i vysokou odolnost proti opotřebení. Na povrchu podlahy se nachází kvalitní ochranná vrstva, která odolá jak mechanickému poškození, tak také vyblednutí, a dokonce se osvědčuje i při kontaktu s ostrými drápky různých domácích mazlíčků. Zejména odolná a kvalitní je vinylová podlaha Herringbone, která patří mezi jedničky na trhu a zákazníci ji často volí do celého interiéru, protože má velmi univerzální vlastnosti.

Tento styl instalace zaručuje také skvělou akustiku v místnosti. To je dalším příjemným zjištěním pro budoucího majitele vinylové podlahy. Na rozdíl od jiných typů podlah, vinyl je mimořádně příjemný i pro chůzi. Představuje také vhodný povrch pro instalaci podlahového topení, protože je odolný vůči vlhkosti a vodě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.