Home Stavba Nechcete drahou čističku odpadních vod? Zvolte bytelný betonový septik!

Nechcete drahou čističku odpadních vod? Zvolte bytelný betonový septik!

od Magazín Freebydlení
septik

Pokud bydlíte v místě, kde se dosud neplánuje a není dostupná kanalizace, což je v republice překvapivě poměrně velké množství adres, tak se může stát, že byste mohli být časem donuceni instalovat drahou čističku odpadních vod. Tomu se však můžete vyhnout, pokud si nainstalujete kvalitní septik. Na výběr jsou dnes klasické septiky plastové, ale existuje také septik betonový, který se stává zajímavým řešením pro stále více zákazníků. Proč, to si řekneme v našem článku.

Výhody betonového septiku

Hlavní výhodou betonového septiku je skutečnost, že se nemusíte obávat o jeho životnost. Jedná se o bytelnou konstrukci, kterou není potřeba obetonovat, jako se to musí často dělat u septiků plastových. Septiky tohoto typu vám navíc realizační firma je schopna dovézt až na místo po celé republice, takže vůbec nemusíte řešit dopravu. Nemusíte řešit ani manipulaci se septikem, protože získáte u kvalitních firem také montáž zdarma. Betonový septik má samé výhody, protože je daleko širší také jeho využitelnost. Nemusíme o něm hovořit pouze jako o septiku, ale jako o betonové jímce, která nemusí sloužit pouze na odpadní vody, ale také jako:

  • Nádoba na dešťovou vodu
  • Základ pro vybudování sklepa

Přesně tak, tuto nádobu můžete použít také na dešťovku, což se skvěle hodí pro zalévání zahrady nebo plnění bazénu, zkrátka pro libovolné využití užitkovém vody. A zejména na vesnicích se v létě často stává, že není možné pro tyto účely čerpat vodu z obecního vodovodu. Tímto vše elegantně vyřešíte. Díky bytelnosti této jímky je možno ji použít i jako základ pro vybudování sklepních prostor.

Kde všude lze jímku realizovat?

Jak jsme již zmínili, doprava je možná v rámci celé republiky u nejedné ze známých a prověřených firem. Může se jednat třeba o betonové žumpy Brno, nebo o instalaci prakticky kdekoliv jinde. Záleží pouze na vás, jaké jsou vaše požadavky. Zvolit si samozřejmě můžete také případné příslušenství k jímce a pochopitelně velikost nádoby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.