Home Rady a návody Jednoduchý úklid kolem domu a posekání trávníku? To jsou tito pomocníci!

Jednoduchý úklid kolem domu a posekání trávníku? To jsou tito pomocníci!

od Magazín Freebydlení
úklid

Máte vlastní dům se zahradou? V tom případě určitě víte, že vás zde čeká vždy spousta práce. A je to navíc práce, která nikdy nekončí, ale pokračuje stále dokola. Pokud v tom máte zálibu, je to částečně legrace, ale někdy už toho můžeme mít plné zuby. Naštěstí existuje celá řada pomocníků, kteří nám jsou schopni usnadnit úklid na zahradě. V našem článku se podíváme na využitelnost tlakové myčky nebo co je podstatné vědět při výběru benzínové sekačky.

Tlaková myčka si poradí se všemi nečistotami

Říká se jí správně tlaková myčka, ale jinak je můžete znát pod názvem vapka. Tlakovou myčku uplatníte třeba při údržbě svého vozu, kde se hodí si nastavit různou intenzitu tlaku, což tlakové myčky běžně zvládají. Nejdůležitější ale je, že díky tlakové myčce můžete uklidit nejrůznější povrchy, včetně vydlážděných ploch, je to ideální na chodníky kolem domu a na zahradě, ale také na plochy okolo bazénu, terasy a podobně. Tlaková myčka je zkrátka nezbytný pomocník okolo domu, který je pomalu stejně důležitý, jako sekačka, o které si řekneme dále.

Jak vybrat vhodnou sekačku

Zatímco v případě tlakové myčky je výběr poměrně jednoduchý a je to zejména na vašich preferencích, které zařízení vás více osloví, u sekačky si dávejte pozor na některé důležité parametry. Zajímat by vás měl především:

  • Výkon a pojezd
  • Šířka záběru

Jestliže se rozhodujete nad benzínovou sekačkou, která zastane svou práci na velké zahradě asi nejlépe, tak se určitě podívejte po sekačkách, které jsou vybaveny pojezdem. Nezáleží pouze na tom, jak je sekačka výkonná, ale také jestli se u sekání příliš nenadřete. Benzinové sekačky vybírejte také s dostatečnou šířkou záběru, abyste se zase příliš nenachodili. Optimální výkon je přitom aspoň od 2250 W více. Takto výkonnou sekačkou už zvládnete posekat normálně velké zahrady, ale můžete pořídit i výkonnější od 3 kW.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.