Home Interiér Dřezové baterie jako designový prvek v kuchyni

Dřezové baterie jako designový prvek v kuchyni

od Magazín Freebydlení
dřezové baterie

Stačí otočit pákou a teče příjemně teplá voda, kterou dřezová baterie právě namixovala. Její vzhled je netradiční, ale trendy. Pryč jsou doby, kdy v obchodech byly k dostání vodovodní baterie pouze oblých tvarů. Dnes jejich designu vládnou ostré hrany. Současně baterie pomáhají šetřit zákazníkovu peněženku díky tomu, že dovedou rozumně hospodařit s vodu.

Kvalitní výrobky od zkušeného prodejce

Dřezová baterie patří k výrazným kuchyňským doplňkům, které jen tak nepřehlédnete. Každý si může vybrat baterii podle svého vkusu, stylu zařízení interiéru, dokonce i barvy, protože kamenné prodejny i internetové obchody nabízejí širokou škálu českých i zahraničních značek. Například ve firmě Keraservis se specializují na dřezové baterie stojánkové, se sprchou i nástěnné, mezi nimiž stále kralují pákové. Klasické dřezové baterie kohoutkové patří spíše mezi ty, jež zákazníci volí jako designové a chtějí podtrhnout osobitý styl místnosti.

dřezové baterie

Praktické dřezové baterie se sprchou

Mezi kuchyňskými bateriemi v současné době jednoznačně vedou baterie se sprchou a s pružným ramenem. Jsou praktické – lehce s nimi umyjete nádobí i zeleninu. Španělská značka Tres má více než čtyřicetiletou tradici a své zkušenosti zúročuje ve výrobě kvalitních dřezových bateriích, které slouží po dlouhou dobu.

Stojánkové baterie jsou nejoblíbenější

Až se budete rozhodovat, jaký typ dřezové baterie zvolit do kuchyně, pak se zkuste řídit radami odborníků. Ti mají již vypozorováno, že například stojánkové baterie značek FIMA, Tres či Ravak jsou mnohem variabilnější než ty nástěnné. Navíc lze s nimi otáčet, a libovolně tak baterii nastavit, což v kuchyni oceníte zvláště při oplachování zeleniny nebo větších kusů nádobí. Některé typy stojánkových baterií jsou kombinované i se sprchou. Zase další výhoda navíc, která práci v kuchyni hodně zjednoduší.

dřezové baterie

Komfortní nástěnné baterie

Proč si pořídit nástěnnou vodovodní baterii do kuchyně? Jednoznačně pro ni hovoří volný prostor v okolí dřezu. A také lze vyměnit rameno za funkční s delším dosahem, takže vodu je možné napouštět ve větší vzdálenosti. Značka Tres má ve svém sortimentu nástěnné dřezové baterie z chromu s roztečí 100, 150 i 200 mm.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články

Vložit komentář

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Zobrazit

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.